Ana Sayfa  |   Oyunlar  |  Oyuncular  |  Haberler  |  Oyun Programı  |  İletişim  |  Ziyaretçi Defteri
 

Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım 

İlk Oyun Tarihi: 2013

Sakın Plak Olmayın!

Türk Tiyatrosunu üstadı Haldun Taner’in hiç değişmeyen ve değişmeyecek gibi görünen dünya düzenini meşrutiyetten günümüze gözler önüne seren, hayatın karmaşa ve zorluklarından sıyrılıp olup biteni göremeyen veya görmesi istenmediği için bu karmaşa içinde bırakılan bizlere, kafamızı kumdan çıkarma fırsatı veren oyunu Gözlerini Kaparım, Vazifemi Yaparım, Fazla Mesaiciler tarafından İsmail Can Törtop yönetiminde sahneye konuyor.

Oyun aynı mahallede doğan ama farklı yetiştirme tarzı ve karakterleri dolayısıyla farklı kaderleri yaşayan iki arkadaşın, çocukluklarından itibaren Türk siyasi tarihinin üzerlerindeki etkisini de vererek anlatan hikayesini, kahkaha dolu kesitlerle işliyor. Vicdani’nin saflığı ve itaatkarlığına karşı Efruz’un uyanıklığı ve fırsatçılığı seyredenleri gülmekten kırıp geçirirken, Vicdani’nin traji-komik finali herkesi gülmekle ağlamak arasında bir duygu ile sarmalayıp düşünmeye itiyor ve perde diyor.

Oyun, Mecidiyeköy’deTiyatro Karnaval Sahnesinde 14, 28 Şubat tarihlerinde izlenebilir, oyunun başlama saati 20.30. Biletler www.mybilet.com adresinden veya sahne gişesinden temin edilebilir.

Sakın Plak Olmayın!

Fazla Mesai Tiyatro Grubu

İsmail Can Törtop yönetiminde, tiyatro sevgisi ile dolu, farklı iş kollarında çalışan oyunculardan oluşan amatör tiyatro topluluğudur. 2010 yılından beri faaliyet göstermekte olan grup, kendi bünyesinde yetiştirdiği üyelerle her geçen gün büyümektedir.

Fazla Mesai Yapanlar (Alfabetik sırayla)
Akın Kuran
Ayşen Erikli
Cihan Aksoy
Doğan Uğurluay
Eylem Cengiz
Gülşah Ergun
Oğuz Ergun
Rabia Kaymas
Şakir Gergingöz
Volkan Serim

Afiş Tasarım: Bürkan Çiftçigüzeli

Oyun tarihleri için takvim bölümünü inceleyebilirsiniz...

Fotoğraf Albümü
  

 
Devam Eden Oyunlar
 

Oyun Karıştı

Gökten Düştü

Romeo ve Juliet: ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK

Fazla Mesai Tiyatro Grubu Oyun Programı için
Tıklayın!

HEMEN BİLET ALIN  Tiyatro Kursu Başlıyor!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!


 
Webmaster: Can Törtop