Ana Sayfa  |   Oyunlar  |  Oyuncular  |  Haberler  |  Oyun Programı  |  İletişim  |  Ziyaretçi Defteri
 

HOTmail 

İlk Oyun Tarihi: 2020

Günümüzün online yaşanan ilişkiler ve ayrılıklar dünyasına histerik bir bakış içeren bir yanlışlıklar komedyası. Yanlış gönderilen bir email zaten yanlış giden bir evliliği nerelere götürebilir? Yalnızca laptoplar ya da akıllı telefonlar üzerinden gönderilen emaillerle anlatılan bir ihanet hikayesi.

Oyun alışılageldiği gibi sahnelenmiyor, oyuncular masa başında, ciddi kıyafetler içinde birbirleriyle iletişime geçmeden yalnızca yazdıklarını okuyorlar. Farklı tarzı ve eğlenceli diliyle sahnelendiği ilk günden bu yana popüler olan oyun uluslararası başarı kazanan ikili Billy Van Zandt ve Jane Milmore’un imzasını taşıyor.

Richard on yıldır evli olduğu karısı Stephanie’yi her zaman olduğu gibi aldatmaktadır. Ancak bu kez Stephanie’ye hediye ettiği laptop onun sonunu hazırlayacaktır. Yanlışlıkla sevgilisine yazdığı emaili karısına yollayınca işler karışır. Richard yakın arkadaşı George’a aklı danışır. Karısının akıl danıştığı işgüzar arkadaşı Peg de duruma müdahil olunca Richard içinden çıkılması zor bir pozisyonda bulur kendini. Bundan sonrası hızla ilerler.

Yazan: Billy Van Zandt & Jane Milmore
Yöneten: Can Törtop

Fazla Mesai Yapanlar
Alev Gökmen
Ayşegül Demmirlioğlu
Gamze Umaz
Mustafa Atamer
Serkan Sanlı

Fotoğraf Albümü
  

 
Devam Eden Oyunlar
 

Oyun Karıştı

Gökten Düştü

Romeo ve Juliet: ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK

Fazla Mesai Tiyatro Grubu Oyun Programı için
Tıklayın!

HEMEN BİLET ALIN  Tiyatro Kursu Başlıyor!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!


 
Webmaster: Can Törtop