Ana Sayfa  |   Oyunlar  |  Oyuncular  |  Haberler  |  Oyun Programı  |  İletişim  |  Ziyaretçi Defteri
 
Fazla Mesai, 2 Oyunuyla Uluslarlarası Urla Toprak Sahne Tiyatro Festivali'nde
İzmir/Urla'da bu yıl 8.si düzenlenen Uluslararası Toprak Sahne Tiyatro Festivali'ne Fazla Mesai Tiyatro Grubu da On İkinci Gece ve Fare Kapanı oyunları ile katılıyor.

Uluslararası Urla Tiyatro Festivali renkli başladı

İzmir'in Urla ilçesinde gerçekleştirilen Urla Uluslararası Toprak Sahne Tiyatro Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı. 16-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında 8. kez gerçekleştirilecek festival için biri İran’dan olmak üzere yurdun değişik yerlerinden 20 tiyatro ekibi Urla’ya geldi.

Urla Belediyesi'nin desteği ile Urla Toprak Sahne Tiyatro Festivali start aldı. Festival, kortej yürüyüşü ile başladı. Yürüyüşe; Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, CHP İzmir milletvekili Kani Beko, tiyatro sanatçıları; Orhan Aydın, Cezmi Baskın, Orçun Masatçı ve Yaşar Gündem katıldı. Jandarma kavşağından başlayan kortej, Cumhuriyet Meydanı’nda sona erdi. Festivale katılan oyuncular, yürüyüş boyunca halkı selamladı.

Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toprak Sahne adına törenin ilk konuşmasını yapan Onur Çatal, sanatın önemi ve Urla'nın sanata yaklaşımını anlattı.

Yayın Tarihi: 7/17/2019
 
Devam Eden Oyunlar
 

Oyun Karıştı

Gökten Düştü

Romeo ve Juliet: ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK

Fazla Mesai Tiyatro Grubu Oyun Programı için
Tıklayın!

HEMEN BİLET ALIN  Tiyatro Kursu Başlıyor!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!


 
Webmaster: Can Törtop